top of page

Dagsretreat & Uteyoga – finn ro og påfyll hos oss🌿🌱

  • Writer: YogaKi
    YogaKi
  • Apr 21
  • 3 min read


Vi håper du nyter noen rolige og nærende dager – enten du er omgitt av fjell, byliv eller bare nyter litt ekstra tid hjemme. Kanskje du finner små, verdifulle øyeblikk av stillhet og tilstedeværelse – gjennom myk bevegelse, dype pust eller en kopp te i solen. 🌞🧘🏼‍♂️🌿

Vi vil også sende en stor takk for all kjærlighet og deling rundt vårt digitale retreat Spring Reset. Det betyr så mye for oss at dette har blitt et fast vår-ritual for så mange av dere. 💛

På “request har vi nå lagt ut hele retreatet på salg til deg som vil sikre deg tilgang til alt innholdet ut juni. Få tilgang her; Spring Reset


I dag allerede har Johanna hatt en nydelig Breathwork-økt i studio – en myk overgang fra påske til hverdag. Og fra i morgen tirsdag er vi i gang med alle kurs igjen!

Vi har lagt ut RESTPLASSER på flere kurs – og du kan også oppgradere til full tilgang ut juni eller august med våre superkampanjer på medlemskap! Dette er virkelig en fantastisk mulighet om du ønsker tilgang til alle våre timer, uteyoga, inkludert online yoga, spesialpriser på events og enkel booking i medlemsappen.



Spring Cleaning Vårrengjøring med eteriske oljer🌿

Du har sikkert hørt om vårrengjøring før – men har du kjent hvor godt det kan føles, både i kroppen og i sjelen? Å rydde og rense hjemmet i takt med naturens oppvåkning handler om mer enn bare støv og rot – det er et vakkert rituale som slipper inn ny energi og skaper rom for klarhet. Og når du bruker naturlige produkter og eteriske oljer, blir det nesten som en liten seremoni for både hjem og hjerte


🌿Eteriske oljer = dobbelt magi:

Du får et grønnere og sunnere hjem – samtidig som du nyter den sanselige gleden av aromaterapi. Så åpne vinduene, sett på din favorittmusikk og la vårrengjøringen bli en energiboost for både hjemmet og ditt indre landskap. Oppskrifter på naturlige rengjøringsmidler med eteriske oljer finner du i innlegget!



🌸 Dagsretreat | Spring Awakening Experience “Detox & Activation” med Johanna

Sauna Ritual – Yoga – Nidra Meditasjon – Breathwork – Cacao Ceremony – Journaling


Velkommen til en forfriskende vårretreat! Johanna gjentar suksess med et heldagsevent med det beste av hennes transformerende prakiser. En hel dag hvor du får lande, rense og vekke kropp og sjel etter vinterens dvale – i takt med naturens egen oppvåkning. Gjennom badstu, havsbad, pust, bevegelse, eteriske oljer, kakao og nærende praksis inviteres du inn i en ny sesong – med energi, klarhet og et åpent hjerte.

Gi deg selv denne gaven av fornyelse og inspirasjon. Det er tid for å blomstre! 🧘🏼🌞🌸

Denne dagen er for deg som er nysgjerrig på badstu-ritualer, eteriske oljer, havsbad, helende yoga, breathwork, dyp avspenning og cacao ceremony. Du trenger ingen tidligere erfaring – bare kom som du er. Begrensede plasser - Påmelding her!


Events & Happenings fremover;


🌸 22. april

Kursstart etter påske – RESTPLASSER tilgjengelig https://www.yogakioslo.com/yogakurs


🌸 27. april kl. 10:00–16:30

Dagsretreat | Spring Awakening Experience “Detox & Activation” med Johanna

Johanna gjentar suksess med et heldagsevent med det beste av hennes transformerende prakises. Det blir badstu rituale med eteriske oljer, musikk og meditasjon, nærende lunsj, Yoga nidra meditasjon, mindful yoga for sesongen (lever og galæeblæer) Cerremonial Cacao sermoni, og Breathwork.


🌸 1. mai | Vi åpner UteYoga-sesongen!

Et av årets høydepunkter er uteyoga på Hvervenbukta, Ekebergparken eller Ljabba. Vi gleder oss til en ny sesong og møter nye og tidligere deltakere på matte. Mer info og påmelding kommer! 🧘🏼‍♂️


🌸 13.Mai kl. 17:45–19:15

Breathwork | Full Moon “Release & Let Go” med Johanna

Velkommen til en transformativ Breathwork session, en metode som hjelper deg å gi slipp på det som ikke lenger tjener deg. Det er på tide å slippe gamle mønstre, fastlåste følelser og frykt. Denne lengre pustesesjonen gir deg muligheten til å gjøre nettopp det.


🌸24.–25. mai

GravidYoga Lærerutdanning med Sunniva (nå også digitalt!)

Påmelding til alle våre events & workshops her https://www.yogakioslo.com/events

Vi gleder oss til å dele våren med dere – både på matta og i hjertet


Med kjærlighet og lys,

Johanna & Sunniva og Team YogaKi




 
 
 

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page